تامین کننده انواع قطعات ژنراتور با برندهای معتبر،نصب و عیب یابی و خدمات پشتیبانی

سیگنال گستر گاما ضمن اعزام کارشناس در محل و عیب یابی مشکلات انواع دیزل ژنراتور، قطعات لازم جهت تعمیر را در اسرع وقت فراهم می نماید.

قطعات-دیزل-ژنراتور

خرید برد کنترل ژنراتور

این وسیله یک نمایشگر فعال است که در تمام ساعات کار دیزل ژنراتور عملکرد دستگاه را به نمایش می‌گذارد. بسیاری از مواردی که کنترل دیزل ژنراتور در درون ماشین قرار دارد و اپراتور نمی‌تواند آن موارد را چک کند، در این صفحه نمایشگر نشان داده می‌شود. مواردی چون جریان ولتاژ، میزان فرکانس، دمای آب، دور موتور، فشار روغن و سایر موارد علاوه بر نمایش، کنترل نیز می‌شود.

انواع برد کنترل ژنراتور

خرید رگولاتور ولتاژ یا AVR

ولتاژ رگولاتور بعنوان بخش مهمی از سیستم تحریک ژنراتورهاي بدون جاروبک وظیفه تنظیم ولتاژ در ژنراتور را بعهده دارد. ولتاژ رگولاتور با سیم پیچ اصلی استاتور وسیم پیچ تحریک در ارتباط بوده و حلقه کنترل بسته اي را جهت کنترل ولتاژ خروجی ژنراتور با دقتی در حدود ۱/۵ درصد ایجاد می نماید.

خرید باتری شارژر ژنراتور

شارژر باتری ژنراتور دستگاهی است که برای شارژ مجدد یا حفظ شارژ باتری ژنراتور طراحی شده است. معمولاً در ژنراتورهای آماده به کار یا ژنراتورهای قابل حمل استفاده می‌شود که در آن باتری باید دائماً شارژشود.

هدف استفاده از باتری شارژر این است که اطمینان حاصل شود که باتری ژنراتور به طور کامل شارژمی‌شود و هر زمان که نیاز بود برای استفاده آماده می‌شود. در واقع یک جریان ثابت انرژی را به باتری ارائه می دهد و شارژ از دست رفته را در طول کار ژنراتور یا هر تخلیه خود را در طول زمان دوباره پر می‌کند. این به افزایش طول عمر باتری کمک می‌کند و تضمین‌می‌کند که ژنراتور در صورت نیاز به طور قابل اعتماد شروع به کار می‌کند.

خرید ECU ژنراتور

هدایت و کنترل دیزل ژنراتور به عهده واحد کنترل الکترونیکی دیزل یا ای سی یو می باشد که ECU مخفف کلمه electronic control unit می باشد. ECU دیزل ژنراتوریکی از اجزای مهم دیزل ژنراتور است، که نقش اساسی در کنترل و نظارت بر پارامترهای گوناگون کارکرد دیزل ژنراتور را به عهده دارد و بر خرید و قیمت دیزل ژنراتور تاثیر بالایی دارد.

خرید گاورنر ژنراتور

گاورنر دیزل ژنراتور ها وظیفه تنظیم خودکار سوخت را برعهده دارد. گاورنر از قسمت هاي مهم موتور دیزل می باشد و سرعت ثابتی را بین دو وضعیت کم و زیاد دور موتور فراهم می کند و با هدف ثابت نگه داشتن دور موتور تحت بارهای متفاوت نیز کاربرد دارد.