تامین کننده انواع موتورهای تک با برندهای معتبر،نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی

سیگنال گستر گاما انواع موتورهای تک را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

دیزل-ژنراتور-تک
موتورهای-تک-پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز

موتور دیزل پرکینز یکی از محصولات موتورهای دیزلی است که توسط شرکت پرکینز در انگلستان تولید می‌شود. این موتورها در بسیاری از کاربردها، از جمله کشاورزی، ساختمانی، صنعتی و دریایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.مزایای استفاده از موتورهای دیزل پرکینز شامل افزایش کارایی و کاربردی بودن، صرفه جویی در سوخت، قابلیت اطمینان بالا، دوام بالا، محیط زیستی بودن و دسترسی به قطعات یدکی برای تعمیر و نگهداری آسان است.

دیزل ژنراتور مکالته

ژنراتور مکالته از برند های بسیار با کیفیت و مطرح در سطح جهان است. ژنراتور تک یا آلترناتور مکالته برای کاربری در دیزل ژنراتور با فرکانس 50HZ از 7 کاوا تا 900 کاوا تولید می شود. مکالته همچون همه ژنراتور های مخصوص صنعت دیزل ژنراتور (PowerGeneration) می تواند با تمام موتورهای دیزل در توان مشابه کوپل شود.

دیزل ژنراتور لئوری سومر

شرکت لروی سومر در سال 1919 توسط مارکلین لرو (Marcellin Lero) تاسیس گردید (در ادبیات مصطلح بازار، واژه "لروی" اغلب بصورت "لوری" تلفظ می‌گردد). لروی سومر از لحاظ کیفیت، جزو برندهای برتر جهانی است و از لحاظ عملکرد و قیمت در رده ژنراتور استمفورد محسوب می‌شود.

ژنراتور لینز

رکت لینز (Linz) از برندهای مطرح جهان در زمینه ساخت ژنراتور تک یا ژنراتور بدون موتور برای استفاده در دستگاه های دیزل ژنراتور است. فراگیری گسترده کاربرد این محصول در سراسر جهان، نشان از اقبال و توجه ویژه کاربران سیستم های مولد برق به استفاده از ژنراتور لینز دارد

دیزل ژنراتور استمفورد

دیزل ژنراتور استمفورد

ژنراتور استمفورد با تنوع توان 5 کاوا تا 3000 کاوا عرضه شده است. استمفورد هم اکنون یکی از زیر مجموعه های کمپانی کامینز است. ژنراتورهای 50HZ استمفورد جهت کاربری دیزل ژنراتور ساخته می شوند. علاوه بر کارخانه انگلستان این ژنراتورها در کارخانه هند، چین، برزیل و … نیز ساخته می شوند. این خطوط تولید، تحت لیسانس و نظارت کارخانه اصلی ژنراتورهای استمفورد در انگلستان عمل می کنند.

مرسدس-بنز-ایدم-تبریز

دیزل ژنراتور مرسدس بنز ایدم

شرکت بنز سه نوع موتور در ایران می سازد. این شرکت ابتدا موتور های سری 300 را تولید کرد که شامل تیپ های 314/ 355/ 352/ 360 بود که برای اتوبوس ها، مینی بوس ها و کامیون های ایران خودرو دیزل بود. هم اکنون با ارتقاء سطح کیفی آلایندگی ها سری های 314 و 355 را به استاندارد یورو 3 رسانید و در حال تولید آن است.این شرکت در کنار تولید موتور های سری 300 موتور هایی با تیپ 457/ 904/ 906 را با سیستم نوین سوخت رسانی الکترونیکی در دست تولید قرار داد. تولیدات این شرکت در گرید A استاندارد های دایملر قرار دارد.